فراخوان حضور فعالین صنعت گردشگری در اولین...

-

معرفی اولین کتاب راهنمای سفر به ایران به 9 زبان زنده ی دنیا

 

اولین کتاب راهنمای سفر ایران ، توسط انتشارات راهنمای سفر و با همراهی و حمایت معنوی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی  ایران در حال تولید و ترجمه به 9 زبان ( فارسی ، انگلیسی ، فرانسوی ، آلمانی ، ایتالیایی ، اسپانیایی ، روسی ، چینی و عربی )  برای سال 1397 هجری شمسی و 2018 میلادی می باشد.

این کتاب در قطع کوچک جیبی و وزن کم جهت حمل آسان و با استفاده از بهترین  و مرغوبترین کیفیت کاغذ، چاپ و صحافی ، حاوی بیش از 400 صفحه مطالب خواندنی به همراه عکسهای زیبا از مناظر دیدنی ایران، در جهت توضیحات بیشتر و جذاب تر ، چاپ میگردد و همه مندرجات آن ، من جمله آگهی ها ، در تمام زبان ها و در کلیه تجدید چاپ های آن سال ، ثابت خواهد ماند.

در این کتاب پس از معرفی ، مقدمه و تاریخچه،  به نکات مهم گردشگری و آثار کلیه شهرهای ایران پرداخته ، غذاهای سنتی و فعالیتهای قابل استفاده را معرفی کرده ، نکات ضروری مسافر را به او یادآور میشویم . در قسمت انتهایی کتاب به تفکیک هر شهر و به صورت محدود چند هتل ، رستوران ، کارگاه یا فروشگاه صنایع دستی و مراکز گردشگری پیشنهادی را با ذکر آدرس، وبسایت ، تلفن و توضیحات ، معرفی می کنیم.

کتابها در کلیه نمایشگاه های گردشگری داخل و خارج از کشور، طی سال جدید رونمایی گشته و از طریق مراکز گردشگری ، فرودگاه ها ، وبسایت ها ، سفارتخانه ها ، رایزن های فرهنگی ، مراکز میراث فرهنگی داخل و خارج از کشور، آژانسها ، هتل ها و کتاب فروشی ها  در دسترس گردشگران قرار خواهد گرفت.

نمونه قراردهی و میزان درج مطالب آگهی ها نمونه قراردهی و میزان درج مطالب آگهی ها

مجموعه انتشارات راهنمای سفر، پس از تولید بیش از 32 عنوان کتاب راهنمای سفر به مقاصد خارجی به زبان فارسی ، تمام تلاش خود را بر اطلاع رسانی دقیق ، محتوای صحیح و به روز  و ارائه کلیه زبان های مورد استفاده برای گردشگران ایران عزیز در جهت خلق اثری نفیس و کارآمد، به کار گرفت تا کتاب راهنمای سفر ایران بتواند به عنوان مرجعی کامل و قابل اعتماد مورد استفاده گردشگران قرار گیرد.

با توجه به محدودیت صفحات و جایگاه های معرفی فعالان بخش های مختلف گردشگری در هر شهر ، اولویت تخصیص جایگاه بسته به شرایط زیر میباشد :
????تائیدیه تیم ناظر متخصصین گردشگری کشور در جهت معرفی بهترین خدمات به گردشگران داخلی و خارجی
????اولویت زمان عقد قرارداد

 

کانال معرفی کتاب ایران و ثبت آگهی : https://t.me/rahnamaysafar_IRAN

درصورت تمایل به درج آگهی مشخصات فعالیت خود را به ادمین آگهی ها ارسال فرمایید:

ادمین آگهی ها  : t.me/vrakhbari